Jak mixovat vlastní a cizí produkty?

Protřepat, nemíchat.

Touto oblíbenou frází Jamese Bonda bychom rádi otevřeli představení nové sady funkcí, která umožní provozovatelům řešení is>tour prodávat ze svých prezentací nejen produkty vlastní, ale též produkty dalších spolupracujících CK.  K tomu, abyste mohli takový mix produktů svému klientovi nabídnout potřebujete Mixovací jádro a zapojení do služby Synchronizačního dispečinku.

 

Hned na počátku je třeba říci, že Mixovací jádro není konkurencí konsolidátorům cestovních produktů jako je CeSys, AnChoice či Merlin. Zmíněné konsolidátory míchají do jedné gigantické databáze produkty ze stovek CK a to vyžaduje zcela jiné technologie a především unifikaci produktu.

Úloha našeho Mixovacího jádra je spojit do Vaší webové prezentace produkty pouze z 5-10 zdrojů, zato však nadstandardním způsobem. Jedním ze zdrojů může být i některý ze zmíněných konsolidátorů, takže o rozsah nabídky rozhodně nebudete ochuzeni.

 

Hlavní přínosy mixovacího jádra:

  A)    Absolutně čerstvá data !
  • Když zákazník vznese na vašem webu dotaz, systém mixovacího jádra okamžitě spustí vyhledávání ve všech nastavených zdrojích.

  • Výsledky se vrátí ze zdrojů v libovolném pořadí a mixovací jádro je v milisekundách spojí do jednolitého seznamu. Výsledek je prezentován jako by byl vypisován z \vaší vlastní databáze.

  • Nový přístup umožňuje rozdělit zatížení z hledávání na řadu zdrojů. Jednotlivé zdroje musí být rychlé, proto máme limity pro jejich odpověď a v MagicWare máme pod kontrolou oba dva partnery takové komunikace.

  • Velkou výhodou takového přístupu jsou zde nízké nároky na vlastní databázi a především absolutně aktuální data!


  B)    Exkluzivní data na míru
  • Mixovací jádro umí od každého zdroje dostat data produktů specifická pro Vaši potřebu. Pokud je Vám partner schopen poskytnout speciální ceny, nadstandardní rozsah popisů i fotek, nebo jen data ve vhodnějším schématu pro Vaši specifickou cílovou skupinu, jsme pro Vás tou správnou volbou.

  • Pro každý pár zdroj-cíl se nastavují požadavky na data individuálně. Je tedy třeba, aby oba partneři o propojení věděli. O zbytek se postará MagicWare.

  • Konsolidátoři potřebují dostat produkty ze všech CK do jedné universální struktury, ta je pak k dispozici všem odběratelům ve stejné formě.  Na nadstandardní on-line vztahy s dodavatelem jsme tu my.


  C)    On-line objednávka
  • Rezervační formulář má mnoho specifických vztahů a funkcí. Může nabízet dodatečné volby a služby, může nabízet výběr v grafických schématech zařízení, může být interaktivní. Všechny specifika on-line rezervace zdroje produktu dostaneme na Váš web, nebo dovnitř - do Vašeho interního systému.

  • Dokonce i následné změny od dodavatele produktu ohlídáme na obou stranách, takže Vaše obchodní partnerství nebude ničím narušeno.

  • Rezervace vznikne přímo u dodavatele a zároveň vznikne obchodní případ i u Vás.

Zajímají Vás možnosti propojení?   

Objednejte si konzultaci a představení funkcí ještě dnes ZDE! 

S radostí pro Vás připravil: Tomáš Novosad, MagicWare

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Poznámka
Pole označená * jsou povinná