Kapacity z Juniper

Efektivní zdroj ubytovacích kapacit.

O tom že CK není izolovaný ostrov, a v době internetu je třeba spolupracovat na nákupu kapacit s dalšími systémy asi nikdo nepochybuje. Již v minulosti jsme doplnili do našeho systému řadu propojení, které Vám umožnili zapojovat do svých produktů, do on-line vyhledávání či do individuálních obchodních případů kapacity ubytování z externích zdrojů.

 

Dnes Vám s radostí představujeme úspěšné dokončení dalšího takového zdroje. Systém Juniper nabízí pod jednou smlouvou (kterou podepisuje zákazník se spol. Juniper) kapacity z cca 300.000 ubytovacích kapacit.

 

Velkým kamenem úrazu podobných systémů bývají rychlost při vyhledávání a výše nákupních cen. Těchto dvou citlivých vlastností jsme si vědomi, a proto jsme je ve spolupráci s některými našimi zákazníky podrobili podrobnému zkoumání a testu. V obou parametrech patří systém k těm lepším a i díky tomu jsme získali poptávku po prvních implementacích.

 

Co tedy nabízíme:

  • zapojte ubytování do svých produktů
  • aktualizujte ceny a dostupnost
  • zakládejte další vlastní produkty založené na ubytování a propojujte je se svými letenkami
Nebo:
  • Vyhledávejte v Juniper kapacity on-line a výsledky vyhledávání pouze zobrazujte na Vašem webu s cenami ve Vámi definované měně a povýšené o Vámi definovanou marži
V obou případech pak:
  • Rezervujeme online do systému Juniper
  • Obchodní případ máte automaticky evidován i v systému is>tour

 

Zajímá Vás možnosti propojení? Objednejte si konzultaci a představení funkcí ještě dnes!

 

S radostí pro Vás připravil: Vojtěch Měchura, MagicWare

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Poznámka
Pole označená * jsou povinná